^Na górę

Odwiedził nas Pan Policjant

Wizyta Pana PolicjantaW dniu 4.11.2013r. w przedszkolu zostało zorganizowane spotkanie z panem policjantem - Markiem Żołądkiem.

Głównym celem było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas poruszania się po drogach jako pieszy. Przedszkolaki dowiedziały się, jak przechodzić przez jezdnię i po której stronie drogi należy się poruszać. Pan policjant zwrócił uwagę na konieczność zachowania szczególnej ostrożności na ulicy. Wszystkie dzieci z wielką uwagą słuchały wskazówek i rad, które na pewno ułatwią naszym wychowankom bezpiecznie zachować się w różnych sytuacjach. Spotkanie to było doskonałą okazją do obejrzenia umundurowania policjanta. Na koniec spotkania dzieci podziękowały za lekcję bezpieczeństwa i obiecały przestrzegać wszystkich zasad

Galeria zdjęć

Copyright © 2013. Samorządowe Przedszkole w Narolu Rights Reserved.