^Na górę

Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolakaDnia 8 listopada 2013 r. ważną uroczystośc przeżywały dzieci z grupy 3-4 latków. W obecności starszych kolegów, rodziców i nauczycieli zostały przyjęte do grona „prawdziwych, dzielnych przedszkolaków”.

 

Uroczystośc rozpoczęła się od powitania wszystkich przez dyrektor E. Droździel. Następnie dzieci zaprezentowały przygotowaną część artystyczną, na którą składały się wiersze, piosenki i zabawy ruchowe.

Wstęp potwierdził, że dzieci gotowe są zostac prawdziwymi przedszkolakami i mogą przystąpic do pasowania. Wszyscy głośno przyrzekali:

"Co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą!
Chrapać w poduchy i nie sikac w pieluchy!
Chodzić na spacery daleko, pięknie wypijać mleko!
Malować, ćwiczyć, śpiewać, na nikogo się nie gniewać!
Choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie się bawić w sali!
Słuchać Pani, sprzątać ładnie, żeby w sali było składnie!
Bo już jestem przedszkolakiem: dużą dziewczynką i wielkim chłopakiem!"

Po słowach przysięgi odbyło się pasowanie czarodziejską kredką, „gdy dotkniesz dzieciaka zrobisz z niego prawdziwego przedszkolaka”. Dzieci otrzymały pamiątkowe odznaki i dyplomy oraz słodka niespodziankę.

Wszystkim przedszkolakom z okazji ich święta życzymy wspaniałych i radosnych chwil w przedszkolu.

Galeria zdjęć

Copyright © 2013. Samorządowe Przedszkole w Narolu Rights Reserved.