Od 6 maja 2020r. zniesione zostaną ograniczenia w funkcjonowaniu przedszkoli.

Przedszkole będzie pracować zgodnie z wytycznymi opracowanymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwo Zdrowia.

W związku z tym, zainteresowanych rodziców, którzy chcą posyłać dziecko do przedszkola o kontakt ze swoim wychowawcą grupy na Facebooku lub wysłanie wiadomości na email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do godz. 13.00 - 04 maja 2020r. Proszę o podanie imienia i nazwiska dziecka , czasu pobytu w przedszkolu, oraz przybliżonej godziny przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Placówka będzie działać w rygorach reżimu sanitarnego. Liczebność w grupach będzie ograniczona do 12 osób.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa w pierwszej kolejności z przedszkola będą korzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu.

Przekazanie dziecka opiece przedszkola przez rodzica odbywać się będzie w pierwszym pomieszczeniu placówki – wiatrołapie. Rodzic przekazywać będzie dziecko paniom , które zaprowadzą je do grupy.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Narolu

RODZICU

- Przyprowadź do placówki dziecko zdrowe – bez objawów chorobowych.

- Zaopatrz dziecko, jeśli ukończyło 4 rok życia , w indywidualną osłonę nosa i ust podczas drogi do i z placówki

- Nie posyłaj dziecka do przedszkola, jeśli w domu ktoś przebywa na kwarantannie lub w izolacji.

- Wyjaśnij dziecku ,żeby nie zabierało do przedszkola żadnych niepotrzebnych przedmiotów czy zabawek.

- Regularnie przypominaj dziecku o podstawowych zasadach higieny.