^Na górę

Aktualności

Dyżur wakacyjny w roku 2020

DYŻUR WAKACYJNY W ROKU 2020

Dyżur wakacyjny w Przedszkolu trwać będzie od 1.08 do 31.08.2020r. 

Rodzice chcący zapisać dziecko proszeni są w terminie do 15.06.2020r. wysłać wiadomość na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na swojej grupie na Facebooku.

Decyzję o przyjęciu dziecka na dyżur wakacyjny podejmuje dyrektor placówki, kierując sie zasadą pierwszeństwa dzieci obojga rodziców pracujących lub pracującego rodzica, który samotnie wychowuje dziecko.

Wyżywienie jest uwzględnione od ilości dzieci w czasie dyżuru.

Placówka będzie funkcjonowała zgodnie z wewnętrznymi procedurami opracowanymi na podstawie wytycznych z GIS i MZ.

Dyrektor Przedszkola
Ewa Droździel
Copyright © 2013. Samorządowe Przedszkole w Narolu Rights Reserved.