REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA 2020/2021

OGŁOSZENIE
  W związku z zaplanowanym otworzeniem piątego oddziału przedszkolnego Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Narolu ogłasza uzupełniającą rekrutację do placówki.

W rekrutacji mogą wziąć udział dzieci urodzone w roku 2015, 2016, 2017, a także w szczególnych przypadkach w 2018 roku.

Dzieci urodzone w 2018 roku muszą na dzień 01.09.2020 mieć ukończone 2,5 roku (30 miesięcy).

Zainteresowani rodzice do dnia 30.06.2020 r. mogą złożyć wniosek rekrutacyjny u dyrektora przedszkola (wnioski można odebrać w placówce lub wydrukować ze strony: www.przedszkolenarol.pl i przesłać na

Dla dzieci urodzonych w 2018 roku należy dołączyć uzasadnienie, dlaczego chcą posyłać dziecko do przedszkola.

Przedszkola Samorządowego
w Narolu