^Na górę

Aktualności

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2020/2021

GRUPA I ( 2,5-3 latki )

1. Bodnar Nela
2. Czerwonka Filip
3. Grundas Hanna
4. Kołodziej Ignacy
5. Kozłowski Franek
6. Mazurkiewicz Maja
7. Mroczek Stefan
8. Myszkowski Marcel
9. Niedbała Antoni
10. Pietruch Eliza
11. Szewc Ksawery
12. Tarnawski Kacper
13. Wielgosz Kacper
14. Wilczyński Adam
15. Wróbel Antoni
16. Wróbel Zofia

GRUPA II ( 3-4 latki)

1. Belmas Milosz
2. Cwynar Aleksandra
3. Kołodziej Jakub
4. Kot Kazimierz
5. Kułakowska Sandra
6. Lasota Patryk
7. Mamczur Mikołaj
8. Margol Franciszek
9. Nowak Sara
10. Pelikan Daria
11. Płazio Dawid
12. Postawa Wiktoria
13. Rebizant Kaja
14. Rój Dawid
15. Sadło Michał
16. Skiba Lena
17. Steczkiewicz Alan
18. Steczkiewicz Hanna
19. Steczkiewicz Miłosz
20. Szczepańska Kamila
21. Świątek Jakub
22. Woloszyn Karol
23. Kossak Nikola 

GRUPA III (4 latki)

1. Banaś Radosław
2. Ciećka Antoni
3. Gałka Zuzanna
4. Gmiterek Kaja
5. Karaś Klaudiusz
6. Kłak Michał
7. Kogut Paweł
8. Kudyba Julia
9. Kudyba Łucja 
10. Kudyba Miłosz
11. Kukiełaka Aleksander
12. Kulik Konrad 
13. Majdanik Zuzanna
14. Margol Michał
15. Myszkowski Aleksander
16. Niedużak Milena
17. Pleskacz Lena
18. Stankiewicz Hanna
19. Steczkiewicz Ewa
20. Szpinda Cezary
21. Wojdyło Bartosz

GRUPA IV ( 4-5 latki)

1. Chmielowiec Martyna
2. Gałka Kacper
3. Gałka Karol
4. Głaz Austys Hubert
5. Hryniuk Oliwier
6. Karasiński Gabriel
7. Kłak Julia
8. Koniak Nikodem
9. Leja Zuzanna
10. Martyn Iga
11. Pachla Antoni
12. Piatek Dawid
13. Przednowek Maria
14. Przednowek Sebastian
15. Stopyra Karol
16. Tabaka Amelia
17. Wilczyńska Iga
18. Wolanin Róża
19. Wolańczyk Alex
20. Wolańczyk Lena
21. Wróbel Milena
22. Załuska Iga
23. Żukowicz Szymon

GRUPA V (5 latki)

1. Adamowicz Hanna
2. Banaś Marcel
3. Dudek Mikolaj
4. Gerlach Hanna
5. Gmiterek Alan
6. Gmiterk Krzysztof
7. Gut Kacper
8. Harasymowicz Jakub
9. Kołodziej Antonina
10. Lasota Kamil
11. Mazurek Paweł
12. Muła Mikołaj
13. Niedbała Oskar
14. Niedużak Karolina
15. Rebizant Magdalena
16. Salik Krzysztof
17. Salik Zofia
18. Skibińska Marcelina
19. Steczkiewicz Filip
20. Wielgosz Alicja
21. Wilczyński Antoni
22. Wolańczyk Hanna
23. Zaborniak Zuzanna

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Narolu
Copyright © 2013. Samorządowe Przedszkole w Narolu Rights Reserved.